دوست دارم از فروشگاه اینترنتی پی لند خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم ، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

علاوه بر سابقه پنج ساله، وجود آدرس ثابت و شماره تلفن ثابت و مهمتر دارا بودن نمادهای اعتماد الکترونیکی ، ساماندهی محتوای فضای مجازی و اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار بخشیده است. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نمادها از جعلی نبودن آنها اطمینان حاصل فرمایید.

روش های پرداخت:

1. درگاه پرداخت انلاین 2. پرداخت در محل مختص شهر تهران 3. کارت به کارت

آیا می توانم با کارت بانکی شخص دیگری خرید کنم؟

بله شما میتوانید با هر کارت عضو شتاب که دارای رمز دوم باشد پرداخت را انجام دهید.

با استفاده از کارت کدام بانک‌ها می‌توان هزینه سفارش را اینترنتی پرداخت کرد؟

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شتاب هزینه سفارش را پرداخت نمایید.

آیا پرداخت در محل امکان پذیر می باشد؟

بعلت استقلال درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت امکان پذیر نمی باشد. سایت هایی این خدمات را می دهند که درگاه پرداختشان بر روی پست بانک تعریف شده است.

ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق باشد ، ولی مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا ۷۲ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

آیا می‌‏توانم وجه سفارش خود را به صورت اقساطی پرداخت کنم؟

فعلا این مورد امکان پذیر نیست.

آیا می‌توانم برای پرداخت سفارش خود چک بدهم؟

بله

آیا پرداخت اینترنتی در سایت فروشگاه اینترنتی پی لند امن است؟

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از فروشگاه اینترنتی پی لند بلکه برای هرگونه پرداخت اینترنتی جهت اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید: الف- در ابتدای آدرس سایت https وجود داشته باشد. ب- قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل سبز رنگ در قسمت بالا و سمت راست صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید، در صورت عدم مشاهده این قفل از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید. ج – برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

آیا برای مشتریان دائمی، خرید با تعداد بالا و یا خریدهای سازمانی قیمت‌‏ها متفاوت خواهد بود؟

بله قطعا شما می‏‌توانید با خریدهای بالا و کارتنی از تخفیفات ویژه شرکت بهره‌مند شوید.